Κωδ.: 310300093
Κουζίνα Hyundai HCMU22-6560E/W με πολυλειτουργικό φούρνο, εμαγιέ εστίες, χωρητικότητα φούρνου 72L, 6 λειτουργίες ψησίματος και ενεργειακή κλάση Α
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 310300093
Κουζίνα Hyundai HCMU22-6560E/W με πολυλειτουργικό φούρνο, εμαγιέ εστίες, χωρητικότητα φούρνου 72L, 6 λειτουργίες ψησίματος και ενεργειακή κλάση Α
349.99€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Τύπος εστιών : ΕμαγιέΑριθμός εστιών : 4Διαστασεις εστιών : 1x 80mm, 1x 145mm, 1x 220mm, 1x 180mm (Rapid)Χωρητικότητα φούρνου: 72 LΕγγύηση: 2 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Περιστέρι
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κολωνός
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Κουζίνα Hyundai HCMU22-6560E/W με πολυλειτουργικό φούρνο, χωρητικότητα φούρνου 72 λίτρα, ενεργειακή κλάση Α, 4 εμαγιέ εστίες μαγειρέματος και 6 λειτουργίες ψησίματος.
Ενεργειακή κλάση:
Με ενεργειακή κλάση Α για να επωφελείσαι από την εξοικονόμηση ρεύματος.
Χωρητικότητα:
Με χωρητικότητα φούρνου 72 λίτρα για μαγείρεμα χωρίς περιορισμούς.
Πολυλειτουργικός φούρνος:
Ο πολυλειτουργικός φούρνος σου προσφέρει 6 λειτουργίες ψησίματος, ενώ παρέχει και την ιδανική λειτουργία ψησίματος με αέρα για κάθε συνταγή.
Λειτουργία απόψυξης φούρνου:
Η λειτουργία απόψυξης φούρνου σας προσφέρει ευκολία στο ξεπάγωμα φαγητού όπως κρέας, ψάρι, ψωμί ή ζυμαρικά.
Εξοπλισμός:
Διαθέτει μεταλλικό καπάκι εστιών, ένα βαθύ ταψί γενικής χρήσης 8cm, ένα ρηχό ταψί, καθώς και μια στάνταρ συρμάτινη σχάρα.
- Λειτουργίες ψησίματος: 6
- Απλός Καθαρισμός με ατμό
- Λειτουργία απόψυξης φούρνου
- Ηλεκτρικό γκριλ
- Τύπος εστιών: Εμαγιέ
- Αριθμός εστιών: 4
- Διαστασεις εστιών: 1x 80mm, 1x 145mm, 1x 220mm, 1x 180mm (Rapid)
- Αριθμός ταψιών: 1x στάνταρ ταψί (ρηχό), 1x βαθύ ταψί (8cm)
- Αριθμός σχαρών: 1x στάνταρ συρμάτινη σχάρα
- Μαγείρεμα με υποβοήθηση αέρα
- Θερμός αέρας
- Χαμηλό γκριλ με αέρα
- Τύπος θαλάμου: Μονός
- Ενεργειακή κλάση: A
- Χωρητικότητα φούρνου: 72 L
- Χρονοδιακόπτης
- Τύπος φούρνου: Πολυλειτουργικός
- Τύπος ελέγχου φούρνου: Μηχανικός
- Καπάκι εστιών: Μεταλλικό
- Εσωτερικός Φωτισμός
- Διακόπτες: Σταθεροί
- Αεριζόμενη Πόρτα Φούρνου
- Χρώμα: Λευκό
- Διαστάσεις (ΥxΠxB): 85 x 60 x 60 cm
- Εγγύηση: 2 έτη
| Τύπος εστιών | Εμαγιέ |
| Αριθμός εστιών | 4 |
| Διαστασεις εστιών | 1x 80mm, 1x 145mm, 1x 220mm, 1x 180mm (Rapid) |
| Χωρητικότητα φούρνου | 72 L |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Λειτουργίες ψησίματος | 6 |
| Διακόπτες | Σταθεροί |
| Απλός Καθαρισμός με ατμό | Ναι |
| Λειτουργία απόψυξης φούρνου | Ναι |
| Ηλεκτρικό γκριλ | Ναι |
| Αριθμός ταψιών | 1x στάνταρ ταψί (ρηχό), 1x βαθύ ταψί (8cm) |
| Αριθμός σχαρών | 1x στάνταρ συρμάτινη σχάρα |
| Μαγείρεμα με υποβοήθηση αέρα | Ναι |
| Θερμός αέρας | Ναι |
| Χαμηλό γκριλ με αέρα | Ναι |
| Τύπος θαλάμου | Μονός |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι |
| Τύπος φούρνου | Πολυλειτουργικός |
| Τύπος ελέγχου φούρνου | Μηχανικός |
| Καπάκι εστιών | Μεταλλικό |
| Εσωτερικός Φωτισμός | Ναι |
| Αεριζόμενη Πόρτα Φούρνου | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις (ΥxΠxB) | 85 x 60 x 60 cm |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος εστιών
Εμαγιέ
Τύπος ελέγχου φούρνου
Μηχανικός
Καπάκι εστιών
Μεταλλικό
Εσωτερικός Φωτισμός
Ναι
Κωδικός
310300160
Κουζίνα Hyundai HCMU24V-7260E/BL με ηλεκτρικό φούρνο, εμαγιέ εστίες, χωρητικότητα φούρνου 69L, 5 λειτουργίες ψησίματος και ενεργειακή κλάση Α
359.99€
[ 17,10€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος εστιών
Κεραμικές
Αριθμός σχαρών
1x στάνταρ συρμάτινη σχάρα
Τύπος θαλάμου
Μονός
Τύπος φούρνου
Πολυλειτουργικός
Κωδικός
310300147
Κουζίνα Hyundai HCVC23-7260V/XP με πολυλειτουργικό φούρνο, κεραμικές εστίες, χωρητικότητα φούρνου 69L, 9 λειτουργίες ψησίματος, μηχανισμό σούβλας και ενεργειακή κλάση Α
569.99€
[ 27,07€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Καπάκι εστιών
Μεταλλικό
Τύπος εστιών
Εμαγιέ
Αριθμός εστιών
4
Τύπος θαλάμου
Μονός
Κωδικός
310300093
Κουζίνα Hyundai HCMU22-6560E/W με πολυλειτουργικό φούρνο, εμαγιέ εστίες, χωρητικότητα φούρνου 72L, 6 λειτουργίες ψησίματος και ενεργειακή κλάση Α
349.99€
[ 16,62€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Εγγύηση
2 έτη
Τύπος φούρνου
Αερίου
Χωρητικότητα φούρνου
72 L
Ενεργειακή κλάση
A
Κωδικός
310300052
Κουζίνα Hyundai HCG19-72L604G/X με φούρνο και εστίες αερίου, χωρητικότητα φούρνου 72L, 5 διαφορετικές εντάσεις φωτιας και ενεργειακή κλάση Α
409.99€
[ 19,47€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος εστιών
Κεραμικές
Χρώμα
Μπεζ+Inox
Εγγύηση
4 έτη
Βάρος
49.8 kg
Κωδικός
310300151
Κουζίνα Hyundai HCVR24S-6060V/BZ με 6 κεραμικές Ζώνες, χωρητικότητα φούρνου 60L, μηχανισμό σούβλας και ενεργειακή κλάση Α
759.99€
[ 36,10€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος εστιών
Εμαγιέ
Τύπος θαλάμου
Μονός
Χρονοδιακόπτης
Ναι
Τύπος φούρνου
Πολυλειτουργικός
Κωδικός
310300155
Κουζίνα Hyundai HCMU24V-7260ES/W με πολυλειτουργικό φούρνο, εμαγιέ εστίες, χωρητικότητα φούρνου 72L, 5 λειτουργίες ψησίματος και ενεργειακή κλάση Α
329.99€
[ 15,67€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
