Κωδ.: 310400106
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW22-4560FF/BL με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 310400106
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW22-4560FF/BL με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
424.99€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Τοποθέτηση: ΕλεύθεροΧωρητικότητα σερβίτσιων: 10 σερβίτσιαΕνεργειακή κλάση (Παλιά): A++Ενεργειακή κλάση (Νέα): EΕγγύηση: 2 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Περιστέρι
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κολωνός
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Το πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW22-4560FF/BL με χωρητικότητα 10 σερβίτσια, 6 προγράμματα και ενεργειακή κλάση E, αποτελεί την ιδανική λύση για το αποτελεσματικό πλύσιμο των πιάτων σας. Με κατανάλωση ενέργειας 258kWh ανά έτος θα σας βοηθήσει επίσης και στην εξοικονόμηση ενέργειας.
- Ελεύθερη τοποθέτηση
- Πλάτος: 45 cm
- Χωρητικότητα: 10 σερβίτσια
- Αριθµός προγραµµάτων: 6
- Θερµοκρασίες: 40-50-65 °C
- Τύπος ελέγχου: Με κουµπιά
- Child Lock
- Τύπος φίλτρου: Μεταλλικό
- Προστασία από υπερχείλιση και διαρροή
- Προστασία θερµαντήρα
- Πρόπλυση
- Επίπεδο θορύβου: 52 dB
- Ενεργειακή κλάση: A++ (παλιά) / Ε (νέα)
- Κατανάλωση νερού: 2520 lt / έτος
- Κατανάλωση ενέργειας: 258 kWh / έτος
- Διαστάσεις (Y x Π x Β): 85 x 45 x 59.8 cm
| Τοποθέτηση | Ελεύθερο |
| Χωρητικότητα σερβίτσιων | 10 σερβίτσια |
| Ενεργειακή κλάση (Παλιά) | A++ |
| Ενεργειακή κλάση (Νέα) | E |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Οθόνη ενδείξεων | Δεν διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | Δεν διαθέτει |
| Θερμοκρασίες | 40-50-65 °C |
| Τύπος ελέγχου | Με κουμπιά |
| Τύπος φίλτρου | Μεταλλικό |
| Προστασία θερμαντήρα | Ναι |
| Πρόπλυση | Ναι |
| Child Lock | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Ετήσια κατανάλωση νερού | 2520 lt / έτος |
| Ετήσια Κατανάλωση ενέργειας | 258 kWh / έτος |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις (Y x Π x Β) | 85 x 45 x 59.8 cm |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Διαστάσεις (Y x Π x Β)
85-81.8x59.7x59.8cm
Χρώμα
Ασημί
Fuse Rating
10 A
Κωδικός
310400147
Πλυντήριο πιάτων Candy Rapido CF 3E7L0S με Wi-Fi, χωρητικότητα 13 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
319.99€
[ 15,20€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Μήκος καλωδίου ενέργειας
165 cm
Κλάση αποτελεσματικότητας στεγνώματος
A
Δείκτης αποτελεσματικότητα στεγνώματος
1,09
Κατανάλωση νερού ανά κύκλο
12 lt / κύκλο
Κωδικός
310400039
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW19-6060/X με χωρητικότητα 12 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
399.99€
[ 19,00€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Μήκος καλωδίου ενέργειας
165 cm
Κλάση αποτελεσματικότητας στεγνώματος
A
Δείκτης αποτελεσματικότητα στεγνώματος
1,09
Κατανάλωση νερού ανά κύκλο
12 lt / κύκλο
Κωδικός
310400040
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW19-4560/W με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
364.99€
[ 17,34€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Πλάτος
45 cm
Ενεργειακή κλάση (Νέα)
E
Συνδεσιμότητα
Δεν διαθέτει
Οθόνη ενδείξεων
Διαθέτει
Κωδικός
310100157
Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων Hyundai HDW20-4560F/IND-BL Με Χωρητικότητα 10 Σερβίτσια Και Ενεργειακή Κλάση E
429.99€
[ 20,42€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Διαστάσεις (Y x Π x Β)
85 x 45 x 61 cm
Χρώμα
Inox
Επίπεδο θορύβου
47 dB
Κωδικός
310400149
Πλυντήριο πιάτων Candy Rapido CF0C7SB0FX με Wi-Fi, χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση C
389.99€
[ 18,52€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Εντοιχιζόμενο
Διαστάσεις (Y x Π x Β)
82 x 59.8 x 55 cm
Χρώμα
Inox
Επίπεδο θορύβου
43 dB
Κωδικός
310400071
Εντοιχιζόμενο πλυντήριο πιάτων Candy CDIMN 4S622PS με Wi-Fi, Bluetooth, χωρητικότητα 16 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση A+++
438.99€
[ 20,85€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
