Κωδ.: 350300305
Smart Τηλεόραση 43" Diamant By Horizon 43HL5530U/C - Ανάλυση 4Κ Ultra HD - Δέκτες DVB-S2, DVB-T2, DVB-C - 3x HDMI, 2x USB, WiFi, Ethernet
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 350300305
Smart Τηλεόραση 43" Diamant By Horizon 43HL5530U/C - Ανάλυση 4Κ Ultra HD - Δέκτες DVB-S2, DVB-T2, DVB-C - 3x HDMI, 2x USB, WiFi, Ethernet
239.99€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Διαγώνιος Οθόνης: 43"Εύρος Οθόνης: 40" - 43"Τύπος Panel: Direct LEDSmart TV: ΝαιΕγγύηση: 2 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Περιστέρι
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κολωνός
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Αποθήκη
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Η ομορφιά της 4K Ultra HD Smart TV
Ζήστε την κινηματογραφική εμπειρία μπροστά στην τηλεόραση 4K UHD της DIAMANT και μετατρέψτε την οπτική εμπειρία σε μια αξέχαστη παράσταση. Εξερευνήστε έναν νέο κόσμο όπου το ποιοτικό περιεχόμενο, οι πολλαπλές δυνατότητες και η ευκολία είναι στα χέρια σας. Ξεκινήστε τη διασκέδαση και επωφεληθείτε από τη μουσική, τα παιχνίδια, τις ταινίες και τις εφαρμογές που είναι διαθέσιμα στην έξυπνη πλατφόρμα DIAMANT MiraOS. Έχετε πλήρεις επιλογές συνδεσιμότητας στη διάθεσή σας για να απολαύσετε άψογο περιεχόμενο ήχου/βίντεο (ενσωματωμένο Wi-Fi, USB, HDMI) καθώς και τα αγαπημένα σας προγράμματα που μεταδίδονται μέσω ψηφιακής επίγειας ή καλωδιακής τηλεόρασης (DVB-S2/T2/C).
Από τον κινηματογράφο, στο σαλόνι σας
Μέσω της πλατφόρμας miraOS που διατίθεται στις τηλεοράσεις DIAMANT, έχετε πρόσβαση στην εφαρμογή ροής Disney+, η οποία προσφέρει πρόσβαση σε ποικίλο περιεχόμενο ταινιών και εκπομπών από τις Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic και πολλές άλλες.
Απλουστευμένος έλεγχος και γρήγορη κοινοποίηση περιεχομένου.
Ανακαλύψτε τη λειτουργία miraCast και μοιραστείτε αναμνήσεις με τα αγαπημένα σας πρόσωπα με τον πιο εύκολο τρόπο. Με τη βοήθεια του ασύρματου οικιακού δικτύου (WLAN) μπορείτε να διανείμετε, σε πραγματικό χρόνο, το περιεχόμενο από το smartphone ή το tablet σας απευθείας στην τηλεόραση SMART DIAMANT. Είναι εύκολο στη χρήση, επομένως δεν έχετε παρά να απολαύσετε τη νέα εμπειρία.
Εύκολη συνδεσιμότητα.
Η τηλεόραση διαθέτει απλότητα με χαρακτηριστικά όπως HDMI, USB, CI+.
Ίδιες λειτουργίες, αλλά χωρίς καλώδια
Αφαιρέστε τον κλασικό αποκωδικοποιητή και απλοποιήστε την εμπειρία ψηφιακής τηλεόρασης με τις κάρτες CI+ των παρόχων καλωδιακής τηλεόρασης. Έτσι, συνδέεστε πιο εύκολα, εξαλείφοντας ένα μεγάλο μέρος των καλωδίων, αλλάζετε προγράμματα απευθείας από το τηλεχειριστήριο της τηλεόρασης DIAMANT και διατηρείτε χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
| Διαγώνιος Οθόνης | 43" |
| Εύρος Οθόνης | 40" - 43" |
| Τύπος Panel | Direct LED |
| Smart TV | Ναι |
| Λογισμικό | MiraOS |
| HDR | Ναι |
| Αναπαραγωγή USB | 2 x USB 2.0 |
| Ανάλυση Οθόνης | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Φωτεινότητα | 230 cd/m² |
| Λόγος Αντίθεσης | 3000:1 |
| Γωνία Θέασης | 178/178 |
| Είσοδοι Σύνδεσης | 3 x HDMI 2.0, AV, Wi-Fi, Digital Audio Out (Coaxial), LAN (RJ45), Common Interface Plus (CI+), IEC75 antenna, 2 x USB 2.0. |
| Θύρες HDMI | 3 |
| WiFi | Ναι |
| Εthernet | Ναι |
| Miracast | Ναι |
| Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2 | Διαθέτει |
| Δορυφορικός Δέκτης DVB-S2 | Διαθέτει |
| Καλωδιακός Δέκτης (DVB-C) | Διαθέτει |
| Κωδικοποίηση ψηφιακού σήματος | AVI, MKV, H.265 / HEVC, VOB, DAT, MP4, 3GP, ASF, WMV. |
| Αudio Technology | NICAM Stereo, Equalizer (5 band), Dolby Digital Plus (DD+). |
| Ισχύς Ηχείων | 2 x 8W |
| Πηγή τροφοδοσίας | AC 100 – 240V 50/60 Hz |
| Πρότυπο VESA | 200 x 200mm, M4 |
| Extras | Ενεργειακή κλάση F | Μέση Κατανάλωση Ενέργειας: 50 kWh |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο τροφοδοσίας, Τηλεχειριστήριο, 2 μπαταρίες AAA, Εγχειρίδιο χρήσης, Πιστοποιητικό εγγύησης |
| Διαστάσεις | Χωρίς βάση: 954.5 x 85.2 x 554.8 mm / Με βάση: 954.5 x 267.2 x 617 mm |
| Βάρος | Χωρίς βάση: 6 Kg / Με βάση: 6.5 Kg |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
40"
WiFi
Ναι
Εthernet
Ναι
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2
Διαθέτει
Κωδικός
350300312
Smart TV 40" Diamant VIDAA OS (40HL4330F/C) - Ανάλυση FHD - Δέκτες DVB-C/DVB-S2/DVB-T2 - 3x HDMI, 2x USB, Wi-Fi, Ethernet
179.99€
[ 8,55€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
32"
3D
Όχι
Δορυφορικός Δέκτης DVB-S2
Διαθέτει
Δορυφορικός Δέκτης
Διαθέτει
Κωδικός
350300299
Smart TV 32" Sharp 32FG2EA (1T-C32FG2EF2AB) - Ανάλυση HD - Android TV - Ήχος Dolby Audio - Bluetooth, 2x HDMI, 2x USB, WiFi, Chromecast - Δέκτες DVB-T/T2/C/S/S2
178.99€ 159.99€
[ 7,60€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
55"
Πρότυπο VESA
400 x 400 mm
Extras
WiFi built-in, DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
Διαστάσεις
1243 x 241 x 753 mm
Κωδικός
350300188
Smart TV 55" Horizon 55HL7530U/B HDR 10 - Ανάλυση 4K Ultra HD - Dolby Audio - WiFi, 3x HDMI, 2x USB - Δέκτες DVB-T2 / DVB-S2 / DVB-C, Hotel TV Mode
319.99€
[ 15,20€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
43"
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2
Διαθέτει
Δορυφορικός Δέκτης DVB-S2
Διαθέτει
Καλωδιακός Δέκτης (DVB-C)
Διαθέτει
Κωδικός
350300313
Smart TV 43" Diamant 43HL4330F/C - Ανάλυση FHD - Δέκτες DVB-S2, DVB-T2, DVB-C - HDMI, USB - Black
199.99€
[ 9,50€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Κωδικός
350300310
Smart TV 32" Philips TITAN OS 32PHS6009/12 - Ανάλυση HD (1280 x 720) 60 Hz Pixel Plus HDR10 - Δέκτες : DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 - 3xHDMI, USB, Wi-Fi, HDCP 2.3
189.99€
[ 9,02€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
43"
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2
Διαθέτει
Δορυφορικός Δέκτης DVB-S2
Διαθέτει
Καλωδιακός Δέκτης (DVB-C)
Διαθέτει
Κωδικός
350300315
Smart TV 43'' Diamant by Horizon 43HL4331F/C - Ανάλυση FHD (1920x1080) - Dolby Digital Plus - WiFi, 3x HDMI, 2x USB - Δέκτες DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
219.99€
[ 10,45€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
