Κωδ.: 310700158
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO24-75/1 BLXD με χωρητικότητα 78L και ενεργειακή κλάση Α
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 310700158
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO24-75/1 BLXD με χωρητικότητα 78L και ενεργειακή κλάση Α
289.99€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Τύπος: ΦούρνοςΕνεργειακή κλάση: AΧωρητικότητα Φούρνου: 78 LΛειτουργίες Μαγειρέματος: 10Εγγύηση: 4 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Περιστέρι
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κολωνός
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Αποθήκη
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO24-75/1 BLXD με χωρητικότητα 78 λίτρα, ενεργειακή κλάση Α και 9 λειτουργίες μαγειρέματος.
Χωρητικότητα 78lt
Η μεγάλη εσωτερική χωρητικότητα, έως 78 λίτρα, παρέχει καλύτερη κυκλοφορία αέρα και μεγαλύτερες δυνατότητες μαγειρέματος. Μεγάλος χώρος, μεγάλη ευελιξία!
Ενεργειακή απόδοση
Οι συσκευές Hyundai λειτουργούν με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, για να προστατεύεται το περιβάλλον και να εξοικονομείται χρήματα.
- Ενεργειακή κλάση: A
- Τρόπος Μαγειρέματος: Multifunction
- Λειτουργίες Μαγειρέματος: 9
- Χωρητικότητα Φούρνου: 78 L
- Τύπος θαλάμου: Μονός
- 1x στάνταρ ταψί (ρηχό)
- 1x στάνταρ ταψι (βαθυ 8cm)
- 1x στανταρ μεταλλική σχάρα
- Digital clock
- Minute Minder
- Μεταλλικές ράγες στήριξης
- Αποσπώμενο εσωτερικό τζάμι
- Χρώμα: Μαυρο γυαλι - ΙΝΟΧ χερουλι
- Διαστάσεις υποδοχής - Κάτω Πάγκου (ΥxΠxΒ): 60 x 56/58 x 55,5 cm
- Διαστάσεις υποδοχής - Ντουλάπι (ΥxΠxΒ): 59 x 56/58 x 55,5 cm
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 59.5 x 59.5 x 57.5 cm
- Εγγύηση: 4 έτη
| Τύπος | Φούρνος |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Χωρητικότητα Φούρνου | 78 L |
| Λειτουργίες Μαγειρέματος | 10 |
| Τρόπος Μαγειρέματος | Μultifunction |
| Τύπος θαλάμου | Μονός |
| Συνδεσιμότητα | Δεν διαθέτει |
| Ψηφιακή Οθόνη | Διαθέτει |
| Διακόπτες | Σταθεροί |
| Αριθμός ταψιών | 1x στάνταρ ταψί (ρηχό), 1x στάνταρ ταψι (βαθυ 8cm) |
| Αριθμός σχαρών | 1x στανταρ μεταλλική σχάρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις υποδοχής - Κάτω Πάγκου (ΥxΠxΒ) | 60 x 56/58 x 55,5 cm |
| Διαστάσεις υποδοχής - Ντουλάπι (ΥxΠxΒ) | 59 x 56/58 x 55,5 cm |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) | 59.5 x 59.5 x 57.5 cm |
| Εγγύηση | 4 έτη |
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Σετ φούρνος με εστίες
Χρώμα
Inox
Διακόπτες
Σταθεροί
Ψηφιακή Οθόνη
Δεν διαθέτει
Κωδικός
310700147
Σετ εντοιχιζόμενου φούρνου Candy FIDC X602 με χωρητικότητα 65L, ενεργειακή κλάση Α+ και Κεραμική εστία Candy CH64CCB με 4 ζώνες μαγειρέματος
359.99€
[ 17,10€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Κωδικός
310700160
ΦΟΥΡΝΟΣ CANDY PCI27X
184.99€
[ 8,79€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Φούρνος
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 59.5 x 56.8 cm
Χρώμα
Μαύρο
Διακόπτες
Αφής
Κωδικός
310700125
Εντοιχιζόμενος φούρνος Haier HWO60SM6S5BH Χωρίς Εστίες, με χωρητικότητα 70L και ενεργειακή κλάση A+
734.99€
[ 34,91€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Ενεργειακή κλάση
A
Διακόπτες
Σταθεροί
Εγγύηση
4 έτη
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 59.5 x 57.5 cm
Κωδικός
310700105
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO22-65/1 BLX με χωρητικότητα 69L και ενεργειακή κλάση Α
239.99€
[ 11,40€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Φούρνος
Τρόπος Μαγειρέματος
Μultifunction
Εγγύηση
4 έτη
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 59.5 x 57.5 cm
Κωδικός
310700108
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO22-75/3 TH-BX με χωρητικότητα 78L και ενεργειακή κλάση Α
409.99€
[ 19,47€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Φούρνος
Εγγύηση
4 έτη
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 59.6 x 54.8 cm
Χρώμα
Μπεζ
Κωδικός
310700156
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIOR24S-60BZ με χωρητικότητα 60L και ενεργειακή κλάση Α
399.99€
[ 19,00€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
