Κωδ.: 350300318
Smart TV 32'' LG 32LQ631C - Aνάλυση Full HD - Active HDR - Δέκτες DVB-T2/DVB-T/DVB-C/DVB-S2/DVB-S - Hotel TV Mode - HDMI, USB, Ethernet, Wifi, Bluetooth
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 350300318
Smart TV 32'' LG 32LQ631C - Aνάλυση Full HD - Active HDR - Δέκτες DVB-T2/DVB-T/DVB-C/DVB-S2/DVB-S - Hotel TV Mode - HDMI, USB, Ethernet, Wifi, Bluetooth
179.00€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Διαγώνιος Οθόνης: 32"Εύρος Οθόνης: 32"Τύπος Panel: LEDSmart TV: ΝαιΕγγύηση: 3 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Περιστέρι
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κολωνός
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Αποθήκη
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Ένα νέο επίπεδο FHD
Οι τηλεοράσεις FHD της LG αποδίδουν εικόνα με πιο πλούσια χρώματα, απεικονίζοντας το αγαπημένο σας περιεχόμενο πιο ζωντανά και φυσικά.
Επεξεργαστής α5 Gen 5 AI
Βελτιωμένη εμπειρία θέασης
Ο επεξεργαστής α5 Gen5 AI βελτιώνει τις δυνατότητες της τηλεόρασης LG FHD, για να σας προσφέρει μια καθηλωτική εμπειρία.
ThinQ AI
Από τον φωνητικό έλεγχο έως το εξατομικευμένο περιεχόμενο, το ThinQ AI κάνει την τηλεόραση FHD της LG μια ακόμα πιο έξυπνη εμπειρία.
Πολύ πιο έξυπνη από ό,τι νομίζετε
Εύκολος χειρισμός απλώς με τη φωνή σας. Ο Έξυπνος φωνητικός έλεγχος μέσω Apple AirPlay και άλλων υπηρεσιών, καθιστά τον χειρισμό της LG HD TV σας ευκολότερο και γρηγορότερο από ποτέ.
Το προφίλ μου
Απολαύστε άνεση συνδέοντας τον δικό σας λογαριασμό και παρακολουθώντας προτεινόμενο περιεχόμενο μόνο για εσάς.
Αθλητικές ειδοποιήσεις
Με τις Αθλητικές ειδοποιήσεις, δεν χρειάζεται να ανησυχείτε πια μήπως χάσετε τους αγαπημένους σας αγώνες! Λάβετε ειδοποιήσεις πριν από τους πιο σημαντικούς αγώνες.
HDR10 Pro
Με το HDR10 Pro, το επίπεδο φωτεινότητας προσαρμόζεται για τη βελτίωση των χρωμάτων και της ευκρίνειας σε κάθε εικόνα. Γοητευτείτε από τον ρεαλισμό που εκπέμπει το περιεχόμενό σας.
Game Dashboard και Optimizer
Βρείτε σε ένα μόνο μέρος όλες τις ρυθμίσεις που χρειάζεστε για βέλτιστο παιχνίδι. Το Game Dashboard σάς επιτρέπει να αλλάζετε γρήγορα τις τρέχουσες ρυθμίσεις του τρέχοντος είδους παιχνιδιού.
| Διαγώνιος Οθόνης | 32" |
| Εύρος Οθόνης | 32" |
| Τύπος Panel | LED |
| Smart TV | Ναι |
| Λογισμικό | webOS Smart TV |
| HDR | Ναι |
| Ανάλυση Οθόνης | Full HD (1920 x 1080) |
| Είσοδοι Σύνδεσης | HDMI * eARC (HDMI 2) * LAN (Rear) * RF In 2 (Rear, RF/Sat) * Simplink (HDMI CEC) * USB * CI Slot * SPDIF * Wifi * Bluetooth |
| Θύρες HDMI | Ναι |
| Θύρες USB | Ναι |
| WiFi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Εthernet | Ναι |
| Smart Assistant | Ναι |
| Ψηφιακός Δέκτης DVB-T | Ναι |
| Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2 | Ναι |
| Δορυφορικός Δέκτης | Διαθέτει |
| Δορυφορικός Δέκτης DVB-S2 | Διαθέτει |
| Καλωδιακός Δέκτης (DVB-C) | Ναι |
| Αudio Technology | Audio Codec AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA,apt-X (Refer to manual) (Differ by region) |
| Ισχύς Ηχείων | Ισχύς Εξόδου 20W (10W per Channel) Κανάλια (Channel) 2.0ch |
| Πηγή τροφοδοσίας | AC 100-240V 50-60Hz |
| Διαστάσεις | Με βάση: 736 x 464 x 180mm / Χωρίς βάση: 736 x 437 x 82.9mm |
| Βάρος | Με βάση: 4.7kg / Χωρίς βάση: 4.65kg |
| Εγγύηση | 3 έτη |
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
40"
3D
Όχι
Δορυφορικός Δέκτης DVB-S2
Διαθέτει
Δορυφορικός Δέκτης
Διαθέτει
Κωδικός
350300300
Smart TV 40" Sharp 40FG2EA (2T-C40FG2EL2AB) - Ανάλυση FHD - Android TV - Ήχος Dolby Audio - Bluetooth, 2x HDMI, 2x USB, WiFi, Chromecast - Δέκτες DVB-T/T2/C/S/S2
259.99€ 229.99€
[ 10,92€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
65"
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2
Διαθέτει
Δορυφορικός Δέκτης DVB-S2
Διαθέτει
Καλωδιακός Δέκτης (DVB-C)
Διαθέτει
Κωδικός
350300316
Smart TV 65'' Horizon 65HL5530U/C - Ανάλυση 4Κ Ultra HD - Dolby Digital Plus - WiFi, 4x HDMI, 3x USB - Δέκτες DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
459.99€
[ 21,85€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
65"
Πηγή τροφοδοσίας
AC 100 – 240V 50/60 Hz
Πρότυπο VESA
200 x 200mm
Περιεχόμενα Συσκευασίας
79 / 5.000 Καλώδιο τροφοδοσίας, Τηλεχειριστήριο, 2 μπαταρίες AAA, Εγχειρίδιο χρήσης, Πιστοποιητικό εγγύησης
Κωδικός
350300317
Smart Google TV 65'' Horizon 65HL7590U/D - Ανάλυση 4K Ultra HD - Dolby Audio - WiFi, 4x HDMI, 2x USB - Δέκτες DVB-T2, DVB-S2, DVB-C
499.99€
[ 23,75€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
50"
Εthernet
Ναι
Miracast
Ναι
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2
Διαθέτει
Κωδικός
350300307
Smart Τηλεόραση 50" Diamant By Horizon 50HL5530U/C - Ανάλυση 4Κ Ultra HD - Δέκτες DVB-S2, DVB-T2, DVB-C - 3x HDMI, 2x USB, WiFi, Ethernet
299.99€
[ 14,25€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
32"
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2
Διαθέτει
Δορυφορικός Δέκτης DVB-S2
Διαθέτει
Καλωδιακός Δέκτης (DVB-C)
Διαθέτει
Κωδικός
350300314
Smart TV 32
139.99€
[ 6,65€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Διαγώνιος Οθόνης
75''
WiFi
Ναι
Bluetooth
Ναι
Ψηφιακός Δέκτης DVB-T2
Ναι
Κωδικός
350300321
Smart TV 75'' LG UR781C (75UR781C) - Ανάλυση UHD (3840 x 2160) - α5 AI Processor 4K Gen6 - Filmmaker mode™ - HDR10, DVB-T2/C/S2, 3x HDMI, Wi-Fi, Bluetooth (2023)
699.99€
[ 33,25€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
