Κωδ.: 310700108
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO22-75/3 TH-BX με χωρητικότητα 78L και ενεργειακή κλάση Α
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 310700108
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO22-75/3 TH-BX με χωρητικότητα 78L και ενεργειακή κλάση Α
409.99€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Τύπος: ΦούρνοςΕνεργειακή κλάση: AΧωρητικότητα Φούρνου: 78 LΛειτουργίες Μαγειρέματος: 9Εγγύηση: 4 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Περιστέρι
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κολωνός
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Αποθήκη
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO22-75/3 TH-BX με χωρητικότητα 78 λίτρα, ενεργειακή κλάση Α.
Χωρητικότητα 78lt
Η μεγάλη εσωτερική χωρητικότητα, έως 78 λίτρα, παρέχει καλύτερη κυκλοφορία αέρα και μεγαλύτερες δυνατότητες μαγειρέματος. Μεγάλος χώρος, μεγάλη ευελιξία
Ενεργειακή απόδοση
Οι συσκευές Hyundai λειτουργούν με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας, για να προστατεύεται το περιβάλλον και να εξοικονομείται χρήματα.
- Ενεργειακή κλάση: A
- Τρόπος Μαγειρέματος: ΜULTIFUNCTION
- Χωρητικότητα Φούρνου: 78 L
- Τύπος θαλάμου: Μονός
- Καθαρισμός με ατμό
- 1x στάνταρ ταψί (ρηχό)
- 1x στάνταρ ταψί (βαθύ 8cm)
- 1x στάνταρ μεταλλική σχάρα
- Μεταλλικές ράγες στήριξης
- Χρώμα: Μαύρο γυαλί - ΙΝΟΧ χερούλι
- Διαστάσεις υποδοχής - Κάτω Πάγκου (ΥxΠxΒ): 60 x 56/58 x 55,5 cm
- Διαστάσεις υποδοχής - Ντουλάπι (ΥxΠxΒ): 59 x 56/58 x 55,5 cm
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 59.5 x 59.5 x 57.5 cm
- Full Touch
- Κλείδωμα
- Soft Close
- Λειτουργία boost
- Σούβλα
- Εξάρτημα για air fryer
- Εγγύηση: 4 έτη
| Τύπος | Φούρνος |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Χωρητικότητα Φούρνου | 78 L |
| Λειτουργίες Μαγειρέματος | 9 |
| Τρόπος Μαγειρέματος | Μultifunction |
| Τύπος θαλάμου | Μονός |
| Συνδεσιμότητα | Δεν διαθέτει |
| Ψηφιακή Οθόνη | Διαθέτει |
| Διακόπτες | Αφής |
| Αριθμός ταψιών | 1x στάνταρ ταψί (ρηχό), 1x στάνταρ ταψι (βαθυ 8cm) |
| Αριθμός σχαρών | 1x στανταρ συρµάτινη σχάρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις υποδοχής - Κάτω Πάγκου (ΥxΠxΒ) | 60 x 56/58 x 55,5 cm |
| Διαστάσεις υποδοχής - Ντουλάπι (ΥxΠxΒ) | 59 x 56/58 x 55,5 cm |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΒ) | 59.5 x 59.5 x 57.5 cm |
| Εγγύηση | 4 έτη |
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Φούρνος
Τρόπος Μαγειρέματος
Μultifunction
Εγγύηση
4 έτη
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 59.5 x 57.5 cm
Κωδικός
310700108
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIO22-75/3 TH-BX με χωρητικότητα 78L και ενεργειακή κλάση Α
409.99€
[ 19,47€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Φούρνος
Εγγύηση
4 έτη
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 59.6 x 54.8 cm
Χρώμα
Μπεζ
Κωδικός
310700156
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIOR24S-60BZ με χωρητικότητα 60L και ενεργειακή κλάση Α
399.99€
[ 19,00€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Σετ φούρνος με εστίες
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 56.8 x 59.5cm
Χρώμα
Μαύρο
Αριθμός ταψιών
1 x 35mm + 1 x 50mm
Κωδικός
310700140
Σετ Εντοιχιζόμενος Φούρνος Candy PCI 25BCTP643C με χωρητικότητα 65L και ενεργειακή κλάση Α+ και Αυτόνομες επαγωγικές εστίες Candy με 4 ζώνες μαγειρέματος
419.99€
[ 19,95€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Ενεργειακή κλάση
A
Διακόπτες
Αφής
Ψηφιακή Οθόνη
Διαθέτει
Συνδεσιμότητα
Wi-Fi
Κωδικός
310700048
Εντοιχιζόμενος Φούρνος Candy FCXE818XW με Wi-Fi, χωρητικότητα 78L και ενεργειακή κλάση Α
279.99€
[ 13,30€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Φούρνος
Εγγύηση
4 έτη
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 59.6 x 54.8 cm
Χρώμα
Ανθρακί
Κωδικός
310700155
Εντοιχιζόμενος φούρνος Hyundai HBIOR24S-60AN με χωρητικότητα 60L και ενεργειακή κλάση Α
399.99€
[ 19,00€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος
Φούρνος
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ)
59.5 x 59.5 x 56.8 cm
Χρώμα
Μαύρο
Διακόπτες
Αφής
Κωδικός
310700126
Εντοιχιζόμενος φούρνος Haier (HWO60SM6B9BH) Χωρίς Εστίες, με χωρητικότητα 70L και ενεργειακή κλάση A+
619.99€
[ 29,45€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
