Κωδ.: 310100445
Πλυντήριο Ρούχων Heinner HWM-TL6010D++ με χωρητικότητα 6kg, 1000rpm και ενεργειακή κλάση D
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 310100445
Πλυντήριο Ρούχων Heinner HWM-TL6010D++ με χωρητικότητα 6kg, 1000rpm και ενεργειακή κλάση D
299.99€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Τύπος Φόρτωσης: άνω φόρτωσηςΣτεγνωτήριο: Δεν διαθέτειΤοποθέτηση: ΕλεύθεροΧωρητικότητα: 6 kgΕγγύηση: 2 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Περιστέρι
Μη Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Κολωνός
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Πρόσθετη λειτουργία ξεβγάλματος
Η επιλογή αυτού του προγράμματος ενεργοποιεί πρόσθετο ξέβγαλμα για τα ρούχα.
Λειτουργία πρόπλυσης
Με τη βοήθεια αυτής της λειτουργίας, το πλυντήριο πλένει εντατικά τα ρούχα ώστε να αφαιρούνται καλύτερα οι λεκέδες. Αυτή η λειτουργία είναι κατάλληλη για πολύ βρώμικα ρούχα.
Λευκό χρώμα
Το ελκυστικό σχέδιο και το κομψό χρώμα ταιριάζουν τέλεια σε κάθε σπίτι, ανεξάρτητα αν μιλάμε για κλασική ή μοντέρνα διακόσμηση.
Πρόγραμμα Delicate
Πρόγραμμα που προορίζεται για πλύσιμο ρούχων από ευαίσθητα υλικά, προστατεύοντας το ύφασμα και τα χρώματα.
Πρόγραμμα αποστείρωσης 90C
Διατηρεί την πόρτα και το εσωτερικό του πλυντηρίου καθαρά. Αφαιρεί τη βρωμιά και τα βακτήρια με βαθύ καθαρισμό του τυμπάνου σε θερμοκρασία 90οC.
Παιδική κλειδαριά
Χρησιμοποιήστε αυτή τη λειτουργία για να κλειδώσετε τον πίνακα ελέγχου κατά τη χρήση της συσκευής ή για να αποτρέψετε τη χρήση της συσκευής από παιδιά.
Επιλογή ταχύτητας στυψίματος
Μπορείτε να επιλέξετε τον αριθμό των στροφών, που αντιπροσωπεύει τη μέγιστη ταχύτητα συμπίεσης, έως και 1000 στροφές ανά λεπτό. Επιλέξτε τον αριθμό των περιστροφών ανάλογα με τον τύπο των ρούχων που χρησιμοποιείτε και το πρόγραμμα που προτιμάτε.
| Τύπος Φόρτωσης | άνω φόρτωσης |
| Στεγνωτήριο | Δεν διαθέτει |
| Τοποθέτηση | Ελεύθερο |
| Χωρητικότητα | 6 kg |
| Ενεργειακή κλάση (Νέα) | D |
| Στροφές | 1000 rpm |
| Κινητήρας Inverter | Δεν διαθέτει |
| Λειτουργία Ατμού | Δεν διαθέτει |
| Προεπιλεγμενα Προγραμματα | 15 |
| Γρήγορο πρόγραμμα | 15 λεπτά |
| Οθόνη Ενδείξεων | Δεν διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | Δεν διαθέτει |
| Κλειδώματος πλήκτρων (παιδικό κλείδωμα) | Ναι |
| Χρονική καθυστέρηση | Ναι |
| Extra Rince | Nαι |
| Prewash | Nαι |
| Delay Timer | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 40 x 61 x 87.5 cm |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Εγγύηση
2 έτη
Επίπεδο θορύβου (max) στύψιμο
79 dB
Επίπεδο θορύβου (max) πλύση
61 dB
Διαστάσεις
85 x 60 x 53 cm
Κωδικός
310100246
Πλυντήριο Ρούχων Candy CS 1482DE/1-S με NFC, χωρητικότητα 8kg, 1400rpm και ενεργειακή κλάση D
269.99€
[ 12,82€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος Φόρτωσης
Εμπρόσθιας Φόρτωσης
Διαστάσεις
845 x 597 x 632 mm
Πλάτος
60 cm
Χρώμα
Λευκό
Κωδικός
310100467
Πλυντήριο Ρούχων Hyundai 11 Κιλών HWM24V-1411T/W Inverter με λειτουργία Twin Jet, 1200rpm και ενεργειακή κλάση Α
549.99€
[ 26,12€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τύπος Φόρτωσης
Εμπρόσθιας Φόρτωσης
Κλειδώματος πλήκτρων (παιδικό κλείδωμα)
Διαθέτει
Απόδοση στύψης
B
Επίπεδο θορύβου (max) στύψιμο
70 dB
Κωδικός
310100495
Πλυντήριο ρούχων Haier HW80-B14959U1 με χωρητικότητα 8kg, 1400rpm και ενεργειακή κλάση Α
449.99€
[ 21,37€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Ενεργειακή κλάση (Νέα)
B
Prewash
Ναι
Rince Hold
Ναι
Allergy Safety
Ναι
Κωδικός
310100141
Πλυντήριο ρούχων Hyundai HWM19-1409TJ/FT Inverter, με οθόνη TFT, λειτουργία Twin Jet, χωρητικότητα 9kg, 1400rpm και ενεργειακή κλάση B
559.99€ 449.99€
[ 21,37€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Λειτουργία Ατμού
Δεν διαθέτει
Extra Rince
Nαι
Χρονική καθυστέρηση
Ναι
Prewash
Nαι
Κωδικός
310100445
Πλυντήριο Ρούχων Heinner HWM-TL6010D++ με χωρητικότητα 6kg, 1000rpm και ενεργειακή κλάση D
299.99€
[ 14,25€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Λειτουργία Ατμού
Διαθέτει
Χρονική καθυστέρηση
Yes (up to 24 hours)
Απόδοση στύψης
B
Εγγύηση
2 έτη
Κωδικός
310100370
Πλυντήριο Ρούχων Haier I-Pro Series 7 HW80-B14979S8 με χωρητικότητα 8kg, 1400 Rpm και ενεργειακή κλάση A
514.99€
[ 24,46€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
