Κωδ.: 310400135
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW24V-4561/W με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 310400135
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW24V-4561/W με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
319.99€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Τοποθέτηση: ΕλεύθεροΧωρητικότητα σερβίτσιων: 10 σερβίτσιαΕνεργειακή κλάση (Παλιά): A++Ενεργειακή κλάση (Νέα): EΕγγύηση: 2 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Περιστέρι
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κολωνός
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Το πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW24V-4561/W με χωρητικότητα 10 σερβίτσια, 4 προγράμματα και ενεργειακή κλάση E, αποτελεί την ιδανική λύση για το αποτελεσματικό πλύσιμο των πιάτων σας. Με κατανάλωση ενέργειας 258kWh ανά έτος θα σας βοηθήσει επίσης και στην εξοικονόμηση ενέργειας.
Χωρητικότητα 10 σερβίτσια
Με χώρο για 10 σερβίτσια, αυτό το πλυντήριο πιάτων προσφέρει μεγαλύτερη χωρητικότητα σε σχέση με πλυντήρια τυπικών διαστάσεων.
Ενεργειακή κλάση E
Η χαμηλή κατανάλωση ενεργείας και νερού κάνουν αυτό το πλυντήριο πιάτων μια αρκετά οικονομική, αποδοτική και αποτελεσματική συσκευή πλύσης.
- Πλάτος: 45 cm
- Χωρητικότητα: 10 σερβίτσια
- Αριθµός προγραµµάτων: 4
- Θερµοκρασίες: 40-50-65 °C
- Τύπος ελέγχου: Με κουµπιά
- μισο προγραμμα
- Τύπος φίλτρου: Μεταλλικό
- Προστασία από υπερχείλιση και διαρροή
- Επίπεδο θορύβου: 57 dB
- Ενεργειακή κλάση: A++ (παλιά) / Ε (νέα)
- Κατανάλωση νερού: 2520 lt / έτος
- Κατανάλωση ενέργειας: 258 kWh / έτος
- Διαστάσεις (Y x Π x Β): 85 x 45 x 59.8 cm
- Xρώμα: Λευκό
| Τοποθέτηση | Ελεύθερο |
| Χωρητικότητα σερβίτσιων | 10 σερβίτσια |
| Ενεργειακή κλάση (Παλιά) | A++ |
| Ενεργειακή κλάση (Νέα) | E |
| Αριθμός προγραμμάτων | 4 |
| Οθόνη ενδείξεων | Δεν διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | Δεν διαθέτει |
| Θερμοκρασίες | 40-50-65 °C |
| Τύπος ελέγχου | Με κουμπιά |
| Τύπος φίλτρου | Μεταλλικό |
| Προστασία από υπερχείλιση και διαρροή | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 57 dB |
| Ετήσια κατανάλωση νερού | 2520 lt / έτος |
| Ετήσια Κατανάλωση ενέργειας | 258 kWh / έτος |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις (Y x Π x Β) | 85 x 45 x 59.8 cm |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Εγγύηση
2 έτη
Θερμοκρασίες
45-50-60-70°C
Τύπος ελέγχου
Με κουμπιά
Κωδικός
310400152
Πλυντήριο πιάτων Candy CDPH 2L1049W-01 με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση Ε
309.99€
[ 14,72€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Εντοιχιζόμενο
Διαστάσεις (Y x Π x Β)
82 x 59.8 x 55 cm
Χρώμα
Inox
Επίπεδο θορύβου
43 dB
Κωδικός
310400071
Εντοιχιζόμενο πλυντήριο πιάτων Candy CDIMN 4S622PS με Wi-Fi, Bluetooth, χωρητικότητα 16 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση A+++
438.99€
[ 20,85€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Διαστάσεις (Y x Π x Β)
85-81.8x59.7x59.8cm
Χρώμα
Ασημί
Fuse Rating
10 A
Κωδικός
310400147
Πλυντήριο πιάτων Candy Rapido CF 3E7L0S με Wi-Fi, χωρητικότητα 13 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
319.99€
[ 15,20€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Εγγύηση
2 έτη
Συνδεσιμότητα
Wi-Fi + Bluetooth
Οθόνη ενδείξεων
Δεν διαθέτει
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Κωδικός
310400020
Πλυντήριο Πιάτων Candy CDPN 1L390PW Smart-Fi, με Wi-Fi, Bluetooth, χωρητικότητα 13 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση F
339.99€
[ 16,15€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Child Lock
Ναι
Επίπεδο θορύβου
52 dB
Ετήσια κατανάλωση νερού
2520 lt / έτος
Κωδικός
310400106
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW22-4560FF/BL με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
424.99€
[ 20,19€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Πλάτος
45 cm
Ενεργειακή κλάση (Νέα)
E
Συνδεσιμότητα
Δεν διαθέτει
Οθόνη ενδείξεων
Διαθέτει
Κωδικός
310100157
Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων Hyundai HDW20-4560F/IND-BL Με Χωρητικότητα 10 Σερβίτσια Και Ενεργειακή Κλάση E
429.99€
[ 20,42€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
