Κωδ.: 310400146
Πλυντήριο πιάτων Candy Brava CDPH 2L1049S με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
Δείτε παρόμοια
Περισσότερες εικόνες
Κωδικός προϊόντος : 310400146
Πλυντήριο πιάτων Candy Brava CDPH 2L1049S με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
299.99€
Ποσότητα:
Διαθεσιμότητα:
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Αγορά Με Δόσεις
ΣΕ ΑΠΟΘΕΜΑ
Πιστωτική Καρτα με Έντοκες Δόσεις
24/7 σε όλη την Ελλάδα!
Τοποθέτηση: ΕλεύθεροΧωρητικότητα σερβίτσιων: 10 σερβίτσιαΕνεργειακή κλάση (Νέα): EΑριθμός προγραμμάτων: 5Εγγύηση: 2 έτη
Διαθεσιμότητα Προϊόντος
Κατάστημα Περιστερίου
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κατάστημα Κολωνού
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κεντρική Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Περιστέρι
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Κολωνός
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Αποθήκη
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Περιγραφή
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Candy Brava
Το Candy Brava είναι το έξυπνο πλυντήριο πιάτων που βοηθάει στην εξοικονόμηση χρόνου με τον πιο γρήγορο κύκλο πλύσης και στεγνώματος στην αγορά: μόλις 39 ' και με κατηγορία Α. To Brava είναι η ιδανική λύση για την διαχείριση χρόνου και κόστους διατηρώντας την ποιότητα πλύσης: απλά, γρήγορα και έξυπνα σε μόλις 45 εκατοστά.
Εξαιρετικά Αποτελέσματα σε Λιγότερο Χρόνο
Το SLIM πλυντήριο πιάτων που παρέχει έναν κύκλο πραγματικά γρήγορης πλύσης με εξαιρετικά αποτελέσματα σε μόλις 30'.
Μεγάλη Χωρητικότητα
Το slim πλυντήριο πιάτων Candy επιτρέπει την τοποθέτηση έως και 10 ρυθμίσεις θέσεων.
| Τοποθέτηση | Ελεύθερο |
| Χωρητικότητα σερβίτσιων | 10 σερβίτσια |
| Ενεργειακή κλάση (Νέα) | E |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Οθόνη ενδείξεων | Δεν διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | Δεν διαθέτει |
| Θερμοκρασίες | 45-50-60-70°C |
| Τύπος ελέγχου | Με κουμπιά |
| Πρόπλυση | Ναι |
| Child Lock | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 49 dB |
| Κλάση αποτελεσματικότητας καθαρισμού | A |
| Κατανάλωση νερού ανά κύκλο | 9 lt / κύκλο |
| Ετήσια κατανάλωση νερού | 2520 lt / έτος |
| Διάρκεια του standard προγράμματος | 298 min |
| Κατανάλωση ενέργειας ανά κύκλο | 0,75 kWh |
| Ετήσια Κατανάλωση ενέργειας | 211 kWh / έτος |
| Τάση | 220-230V |
| Fuse Rating | 10 A |
| Χρώμα | Ασημί |
| Διαστάσεις (Y x Π x Β) | 85-82x45x58cm |
| Εγγύηση | 2 έτη |
Διαθέσιμες Υπηρεσίες Μεταφοράς & Εγκατάστασης συσκευών:
Προϊόντα ίδιας κατηγορίας
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Πλάτος
45 cm
Ενεργειακή κλάση (Νέα)
E
Συνδεσιμότητα
Δεν διαθέτει
Οθόνη ενδείξεων
Διαθέτει
Κωδικός
310100157
Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων Hyundai HDW20-4560F/IND-BL Με Χωρητικότητα 10 Σερβίτσια Και Ενεργειακή Κλάση E
429.99€
[ 20,42€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Εντοιχιζόμενο
Κατανάλωση νερού ανά κύκλο
9 lt / κύκλο
Κατανάλωση ενέργειας ανά κύκλο
0,92 kWh
Τάση
220-240 V
Κωδικός
310400095
Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων Heinner HDW-BI6092TE++ με Οθόνη Αφής, Χωρητικότητα 12 Σερβίτσια Και Ενεργειακή Κλάση E
349.99€
[ 16,62€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Child Lock
Ναι
Επίπεδο θορύβου
52 dB
Ετήσια κατανάλωση νερού
2520 lt / έτος
Κωδικός
310400106
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW22-4560FF/BL με χωρητικότητα 10 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
424.99€
[ 20,19€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Διαστάσεις (Y x Π x Β)
85-81.8x59.7x59.8cm
Χρώμα
Ασημί
Fuse Rating
10 A
Κωδικός
310400147
Πλυντήριο πιάτων Candy Rapido CF 3E7L0S με Wi-Fi, χωρητικότητα 13 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
319.99€
[ 15,20€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Μήκος καλωδίου ενέργειας
165 cm
Κλάση αποτελεσματικότητας στεγνώματος
A
Δείκτης αποτελεσματικότητα στεγνώματος
1,09
Κατανάλωση νερού ανά κύκλο
12 lt / κύκλο
Κωδικός
310400038
Πλυντήριο πιάτων Hyundai HDW19-6060/W με χωρητικότητα 12 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση E
379.99€
[ 18,05€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
Live Διαθεσιμότητα Καταστημάτων
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Δείτε παρόμοια
Τοποθέτηση
Ελεύθερο
Διαστάσεις (Y x Π x Β)
85 x 59,7 x 59,8 cm
Χρώμα
Λευκό
Τάση
220-240 V
Κωδικός
310400130
Πλυντήριο πιάτων Candy Rapido CF 3C7F0W με Wi-Fi, Bluetooth χωρητικότητα 13 σερβίτσια και ενεργειακή κλάση C
419.99€
[ 19,95€ / μήνα]
Σύγκριση
αγόρασέ το
